ARBOLET

Bankovnímu systému navzdory. 

Odmítnutí odpovědnosti dle nařízení EU

Veškeré informace na této stránce jsou určeny pouze ke studijním účelům. Neposkytuji finanční poradenství.

Neposkytuji investiční doporučení. Informace představují subjektivní názor autora. Nejsem registrovaným investičním poradcem, brokerem, dealerem, agentem nebo reprezentantem žádného regulačního nebo podobného orgánu.

Nenesu žádnou odpovědnost za to, co čtenář učiní na základě názorů publikovaných kdekoliv na stránce. Při investici do projektu nebo na základě získaných informací do jakékoliv kryptoměny, jste vystaveni riziku ztráty.

Trocha historie

aneb: jak jsem k Arboletu přišel

Dnes už je to více než rok, co jsem se jako spousta lidí v té době, začal zajímat o Bitcoin a kryptoměny vůbec. Nebylo to jen proto, že Bitcoin tehdy stále jen rostl, ale také proto, že jsem nevěděl do jaké míry budu moci vzhledem ke svému zdravotnímu stavu v budoucnosti pracovat a hledal jsem jiné možnosti výdělku. 

Nemám rád dlouhé řeči a proto jdeme rovnou na věc.

 

 

Chtěl jsem tehdy jen obyčejnou bitcoinovou peněženku, ale našel jsem mnohem víc, dnes mohu říci, že je to takřka poklad.

 

Zpočátku jsem byl hodně opatrný, protože u internetových projektů týkajících se peněz je obezřetnost vždy na místě. Postupem času a na základě získaných informací si u mne ale projekt ARBOLET získal naprostou důvěru. Několikrát jsem naprosto bezproblémově a spolehlivě použil jejich platební bránu a celkem velké částky dostal do peněženky i ven. Dnes tam mám bezpečně uloženu pěknou částku, která se mi zhodnocuje takovými procenty, že běžně dostupné bankovní služby a produkty jsou k smíchu.

A to není vše. Ukázalo se, že na zakladatele projektu je vždy spoleh, mají velké plány, jejich slovo platí a mnohdy je po realizaci avizovaného upgradu skutečnost lepší, než bylo slibováno. Prostě samá superlativa, až se tomu v prostředí naší vlasti skoro nechce věřit.

Nicméně nedejte na mě, stále platí to, co je psáno v hlavičce této stránky! 😉

Pár doporučení

Vzhledem k tomu, že nástroj zvaný ARBOLET (skráceně ARB) už nějaký ten pátek používám a vím jak funguje, doporučuji řídit se následujícím postupem: 

  1. Před registrací je vhodné pořídit si zvláštní mailovou adresu, která bude sloužit výhradně pro tento projekt. Není to úplně nutné, ale pokud použijete stávající, zjistěte si na tomto odkazu, jestli není napadena a určitě si zvolte nějaké hodně dobré heslo.
  2. Zaregistrujte se přez tento odkaz. Schválně to píši hned na začátek, protože je k tomu minimálně jeden dobrý důvod: Jeden z důležitých záměrů tvůrců ARBOLETU je totiž vzdělávání uživatelů v otázkách kryptoměn a toto vzdělávání je podporováno bodovým odměňováním - tzv. Akredity. Jinak řečeno - čas aktivně strávený na stránkách ARBa čtením článků, plněním kvízů, čtením FAQ atd. je odměňován výše zmíněnými Akredity, které budou časem tokenizovány a stane se z nich místní obchodovatelná měna, takže je dobré jich vlastnit v rámci komunity ARBa co nejvíce. Je k tomu ještě více důvodů, ale to se dozvíte postupně během studia. Samozřejmě se můžete zaregistrovat i po přečtení všeho co se dá přečíst bez registrace, ale potom to stejně budete číst znovu 🙂 , aby se vám započítal potřebný čas - čtení a vzdělávání je totiž jeden z questů, které musíte mít splněny pro otevření investičních vrstev v peněžence. 
  3. Po úspěšné registraci se přihlašte.
  4. Na levé straně stránek svítí NÁPOVĚDA, tak čtěte.
  5. Poté si dobře pročtěte FAQ.
  6. Následně doporučuji pročíst na stránce ZPRAVODAJSTVÍ všechny tzv. ARBOVINKY a to nejlépe od konce - tj. od str.54, kde je jako první článek z 16.1.2016 "Obnovení pozvánek" Arbovinky od konce jsou totiž takovou malou kronikou ARBOLETU, ze které se dozvíte spoustu potřebných informací o fungování, vývoji a záměrech celého projektu skoro od začátku.
  7. Pokračujte na levé straně stránky ZPRAVODAJSTVÍ ve sloupečku ZAJÍMAVOSTI - články "Naše"
  8. Prostudujte a pročtěte si vše ostatní, co na celém webu najdete, klikejte na vše, co se dá 🙂
  9. Pokud se po důkladném studiu rozhodnete používat peněženku, tak určitě nechte jako výchozí zvolenou CZK, Bitcoinová peněženka je jen pro zkušené, ale to již určitě budete vědět z prostudovaných článků.
  10. Každopádně věnujte VELKOU! pozornost zabezpečení svého účtu - nejlépe aktivací všech dostupných stupňů zabezpečení - uvědomte si, že jde o vaše peníze.

 

Jestli jste dočetli až sem, tak zcela určitě patříte mezi zvídavé a inteligentní lidi, kteří mají své peníze rádi a hledají různé možnosti, jak to zařídit, aby jejich peníze pracovali za ně. Zde je jedna z mnoha možností a já jsem dnes vděčný, že jsem ji našel a mohu s čistým svědomím šířit mezi své přátele.

ARBX7 a celému jeho týmu velké díky.

Jestliže máte nějaké dotazy a nejasnosti, jsem k dispozici kdykoliv na FB, Messengeru, WhatsApp. Telefon prosím použijte tak, jak píši v instrukcích k objednání masáže v projektu "Kvantová masáž"

Také podotýkám, že ARBOLET doporučuji pro jeho vyjímečnost a exkluzivitu a ne pro obohacení své osoby, nicméně nebráním se případným projevům vděčnosti 🙂 formou peněžních příspěvků následných spokojených uživatelů. Zde je pro tyto účely adresa mé peněženky, na kterou můžete zasílat libovolné částky:

3KC3zZiedkF71R2WwDrRRhnUXDvG7hRfox

 

 

Dávám to sem víceméně z legrace, protože český člověk si obvykle informací zdarma moc neváží, ale třeba se někdo uznalý najde 🙂 Případné prostředky přijaté tímto způsobem budou zhodnoceny a využity na plánovaný projekt, který bude sloužit spoustě lidem k "alternativní" obnově zdraví. Schválně nepíši k léčbě, protože podle zákonů mohou léčit pouze lékaři... I tak, ale předem děkuji případným dárcům.